ALCHEMY WORKS
İçsel Simya Çalışmaları

Öğretmen, eğitmen, mindfulness koç ve yaşam-boyu-öğrenci kimliklerim ile edindiğim bilgi, deneyim ve gözlemler neticesinde sunduğum bireysel destek sistemleridir.

Bilinçli farkındalık/mindfulness felsefesi, gelişim psikolojisi, bireyleşme süreci, kavramsal sorgulama ve koçluk tekniklerinin bileşiminde açığa çıkan bir danışmanlık sürecidir.

ALCHEMY WORKS

  • Bireyin öncelikli ihtiyaçlarını belirlemesi ve kendi iç dinamiklerini yargısızca gözlemleyebilmesi için, güvenli ve şefkatli bir alan sunar.

  • Kişinin kendi içinde anlamlı bir bütün oluşturmasında önemli bir etken olan, temel yaşamsal kavramların anlam kazanması ve yeni tanımlamalar oluşturması için motivasyon sağlar.

  • Her birimizde var olan “Çocuk-Ebeveyn-Yetişkin” kayıtlarının incelenerek, bu kayıtlardan işe yarar olanlarının anda muhafaza edilerek; hayatı zorlaştıran, içsel bulanıklığa ve çatışmalara sebep olan kayıtların yerine sağlıklı ve verimli olanlarının oluşturulmasında yardımcı olur.

  • Zihinsel materyallerin bireyin duygu durumu, düşünsel süreçleri, karar alma mekanizması ve geleceği şekillendirmesi üzerindeki etkilerini incelenmesi ile dönüşümsel bir sürecin başlamasına destek sağlar.

  • Değer ve muhakeme sistemlerinin yeniden gözden geçirilmesi ile, yol haritası belirleme sürecine farklı bir açıdan bakılmasını olanaklı kılar.

  • Dikkati bilinçli ve uyanık bir şekilde kullanabilmek ve yönlendirebilmek için bilgi, teknik ve kaynaklar sunar.

 

Alchemy Works, kişinin doğru düşünsel süreçleri izleyerek, bilgiyi sevgi ile buluşturarark, içsel dönüşümün mümkün olduğuna inanan bir zeminde işler. İçimizdeki Simyacı’yı ortaya çıkarmak amacıyla dönüşümsel, derin ve motivasyonel bir yolculuk sunar.

TEMEL BİLGİLER

18 yaş ve sonrası için uygun olan bireysel danışmanlık seansları, çevrimiçi olarak gerçekleşir.

Seans süresi ortalama 90 dakikadır.

Haftada bir buluşma olarak başlangıç yapılması önerilir. Sonrasında, kişinin ihtiyacına göre seans sıklıkları belirlenir. Bireyde yaşamın ve dönüşümün dinamiklerine dair sağlıklı bir zemin oluşturulması neticesinde sonlandırılması ümit edilir.

 

Tanışma, randevu ve detaylı bilgi için, başvuru formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.